• 0552 402 13 28
  • info@kaysericezaavukati.com.tr

Hakkımızda

Av. Gizem Uzun Gül

Hakkımızda

Müvekkil odaklı olan hukuk büromuz, vekil olarak temsil etmekte olduğumuz tüm dosyalarda şeffaf olarak müvekkillerine dosyalarının tüm aşamalarında gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Deneyimli, dinamik ve genç kadromuz ile Gizem Uzun Hukuk Bürosu tüm güncel gelişmeleri yakından takip etmekte, vekaletleri alınmış olan tüm müvekkillere dosyaları ile ilgili yeni gelişme ve düzenlemeleri aktarmaktadır. Bununla birlikte, müvekkillerin tarafı oldukları uyuşmazlık konularında, doğru stratejiyi belirleyen hukuk büromuz öncelik olarak uzlaşma-alternatif çözüm yollarına başvurmakta, uzlaşmanın mümkün olmadığı durumlarda ise gerekli olan hukuki talep ve dava yollarına başvurarak müvekkillerin menfaatini gözetmektedir.

Hukuk Büromuz tarafından Avukatlık Kanunu ile belirlenen gizlilik ve sır saklama ilkesini hassasiyetle uygulamaktadır. Müvekkillerine ait bilgi ve belgeleri mesleki sır kapsamında özel olarak gizli tutmakta, üçüncü kişi veya kurumlarla hiçbir şekilde paylaşmamaktadır.

Av.Gizem Gül Uzun

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz ?

Online avukatlık hizmeti

Kişisel bilgileriniz ve sorularınızın, KVKK ve Avukatlık Kanunu kapsamında gizli kalacağını taahhüt ediyoruz.

Zamandan Tasarruf

Sadece birkaç dakika içerisinde gerek telefon, gerekse bilgisayar üzerinden merak ettiğiniz konuya dair hukuki bilgiye erişirsiniz.

Deneyimli Avukat

Hesap Verme, Etkinlik, Objektiflik Avukatlık ofisimizin temel ilkesidir.

Danışmanlık Hizmetleri

Avukatlık ofisimiz kurumsal bir yapıya sahip ofistir.